Novinky

 • 30.10.2023 Bol uvoľnený prechod Aurus Ekonomika ver. 23.04/0.

   
 • 29.06.2023 Bol uvoľnený prechod Aurus Ekonomika ver. 23.03/0.

   
 • 02.03.2023 Bol uvoľnený prechod Aurus Ekonomika ver. 23.02/0.

Naša spoločnosť Vám ponúka:


AURUS Ekopacket - komplexný balík ekonomických programov pre OS Linux a Windows, určený pre veľké, stredné i malé podniky s činnosťou zameranou na obchod, výrobu, poľnohospodársku výrobu alebo služby. Samozrejmosťou je aj technická podpora a ekonomické poradenstvo pre našich zákazníkov. Aurus Ekopacket je produkt firmy Aurus, s ktorou spolupracujeme od roku 1995 a sme jej obchodným zástupcom v trenčianskom regióne.

AURUS Agro - plánovanie a riadenie rastlinnej výroby sa s týmto programom stane pre poľnohospodárskych prvovýrobcov jednoduchším a prehľadnejším. S jeho pomocou môžete zvýšiť efektívnosť a zlepšiť ekonomické využitie Vami obrábanej pôdy. Modul Správna farmárska prax vytvára kontrolné zostavy pre ÚKSUP a Poľnohospodársku platobnú agentúru.

AURUS Pozemky - programové vybavenie na evidenciu prenajatých pozemkov, výpočet nájomného, tvorbu a evidenciu nájomných zmlúv pod operačným systémom Windows

ESET - líder na trhu proaktívnej detekcie počítačových hrozieb. Vďaka technológii ThreatSense.Net® zbiera ESET dáta od dobrovoľných používateľov z celého sveta, a tak okamžite reaguje na nové hrozby. Produkty ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus preto patria medzi technologickú špičku, keď negenerujú takmer žiadne falošné poplachy.

Služby - v oblasti počítačovej techniky (informačných technológií - IT): predaj výpočtovej techniky, vytvorenie a zabezpečenie chodu malých sietí (do cca 20 počítačov), servis IT. Naši technici sú pripravení pomôcť Vám priamo vo Vašej firme.

K našim zákazníkom patria:

 • Poľnohospodárske družstvo Bošáca,
 • Poľnohospodárske družstvo Podolie,
 • Poľnohospodárske družstvo Trenčianska Turná,
 • Poľnohospodárske družstvo "Vršatec" Pruské,