Novinky

 • 30.10.2023 Bol uvoľnený prechod Aurus Ekonomika ver. 23.04/0.

   
 • 29.06.2023 Bol uvoľnený prechod Aurus Ekonomika ver. 23.03/0.

   
 • 02.03.2023 Bol uvoľnený prechod Aurus Ekonomika ver. 23.02/0.

Cenník licencií

Sme SILVER partnerom a distribútorom spoločnosti ESET. U nás si môžete nielen zakúpiť antivírusový softvér, ale v prípade potreby vám pomôžeme aj s jeho inštaláciou a vyriešime prípadné problémy

ESET NOD32 Antivirus 7

Ochráňte svoj život na internete a užívajte si bezpečnejšie technológie vďaka nášmu riešeniu ESET NOD32 Antivirus. Spoľahnite sa na legendárny NOD32 a na našu unikátnu detekčnú technológiu, ktorá vás udrží v bezpečí pred hrozbami - aj pred tými, ktoré sa úmyselne vyhýbajú detekcii. Či už chodíte na sociálne siete, prezeráte si internetové stránky, alebo hráte hry, ESET NOD32 Antivírus vás ochráni.

Užívajte si bezpečnejší internet a offline aktivity naplno. ESET NOD32 Antivirus je riešenie postavené na bezpečnostnej technológii, ktorej dôverujú milióny užívateľov na celom svete, a ktorá eliminuje rôzne druhy hrozieb, vrátane vírusov, rootkitov, červov a spyware. Vaše heslá a údaje k účtom sú v bezpečí vďaka Anti-Phishingu. Ochránime vás aj pred hrozbami, ktoré sa vyhýbajú tradičnej detekcii - vďaka technológii Exploit Blocker, ktorá ich zastaví.

Podrobnejší popis dôležitých vlastností

ESET Antivírus

ESET Smart Security 7

Užívajte si svoj digitálny život a bezpečnejšie technológie a zostaňte chránený vďaka internetovej ochrane s rekordným počtom najviac za sebou nasledujúcich ocenení Virus Bulletin. ESET Smart Security ponúka riešenie “všetko v jednom”, ktoré spája unikátnu technológiu s bezpečnostnými nástrojmi, vďaka ktorým budete v bezpečí online aj offline. Súčasťou je nová ochrana pred hrozbami, ktoré sa maskujú pred tradičnou detekciou pomocou šifrovania a zastieracích techník.

Užívajte si bezpečnejší Internet a offline aktivity naplno. ESET Smart Security je riešenie postavené na bezpečnostnej technológii, ktorej dôverujú milióny užívateľov na celom svete, a ktorá eliminuje rôzne druhy hrozieb, vrátane vírusov, rootkitov, červov a spyware. Vaše heslá a údaje k účtom sú v bezpečí vďaka Anti-Phishingu. Náš antivírus vás ochráni aj pred hrozbami, ktoré sa vyhýbajú tradičnej detekcii - vďaka technológii Exploit Blocker, ktorá ich zastaví.

Podrobnejší popis dôležitých vlastností

ESET Smart Security

Vyššie uvedené riešenia vo verziách ESET Endpoint Antivírus a ESET Endpoint Security sú určené pre 5 a viac počítačov. Naviac obsahujú ESET Remote Administrator, ktorý je súčasťou produktu, je dokonalým nástrojom na efektívnu vzdialenú inštaláciu a správu všetkých výrobkov spolocnosti ESET.

ESET Remote Administrator

ESET Remote Administrator je nástroj vzdialenej správy pre zaistenie hladkej aktualizácie a centralizovania administrácie produktov ESET vo firemnom prostredí.

Pomocou tohto nástroja pre vzdialenú správu je možné jednoducho a efektívne inštalovať a centralizovane spravovať programy ESET NOD32 a ESET Smart Security na klientských počítačoch v lokálnych sieťach.

Nová verzia ponúka širokú škálu nových funkcií a vylepšení pre zjednodušenú a pohodlnú správu sietí najrôznejších veľkostí.

Medzi nové funkcie patrí podpora ďalších typov databáz, vylepšený notifikačný a licenčný manažér, podpora produktu ESET SysInspector, úpravy v možnostiach replikácie alebo pridanie Read-only prístupu cez konzolu. Podrobný zoznam všetkých nových funkcií a vylepšení aj s popisom nájdete v sekcii "Nové kľúčové vlastnosti".

ESET Mobile Security pre Android

Užívajte si mobilné dobrodružstvá bezpečne. Pomáhame vytvoriť bezpečnejší svet pre Android. Chránime vás, keď ste pripojení na sociálnych sieťach alebo keď nakupujete online. Spoľahnite sa na Anti-Theft, Antivirus, Anti-Phishing a ďalšie bezpečnostné funkcie, z ktorých sú mnohé zdarma.

Anti-Theft: Lokalizujte stratený telefón a majte ho pod kontrolou na diaľku

Pri strate telefónu máte niekoľko možností, ako ochrániť dáta v ňom uložené a ako zvýšiť šancu na jeho prinavrátenie. Pokiaľ si myslíte, že sa nachádza niekde nablízku, pomôže vám ho nájsť aktivácia vzdialene spustenej sirény. Ak siréna nepomôže, skúste lokalizáciu pomocou GPS. Telefón môžete pre istotu uzamknúť, alebo dokonca na diaľku úplne vymazať jeho obsah. Ak niekto vloží do mobilného zariadenia cudziu SIM kartu, obdržíte na preddefi novaný kontakt telefónne číslo tejto SIM karty, jeho IMSI a IMEI.

Podrobnejší popis dôležitých vlastností

ESET Mobile Security

Dodávka a fakturácia:
Antivirus si môžete priamo stiahnuť z internetu a mať ho hneď. Stiahnete si dočasnú testovaciu verziu. Po objednávke u nás a zaplatení faktúry vám zašleme na váš email trvalé prístupové meno a heslo, ktoré bude platné 1 rok alebo 2 roky, podľa druhu zakúpenej licencie. V menu zvoľte Aktualizácia potom kliknite na text "Nastaviť meno a heslo ..." a zadajte autorizačné údaje. Po zadaní a následnej aktualizácii sa testovacia verzia zmení na komerčnú.
V prípade problémov s inštaláciou alebo aktualizáciou vám telefonicky poradíme.

Cenník licencií.


Na uvedené ceny môžete získať zľavu za nasledujúcich podmienok:

 1. 50% zľava pre školstvo / zdravotníctvo (Pre školstvo (akreditácia Ministerstva školstva SR) a zdravotníctvo (nie veterinárne) poskytujeme zľavu 50% z koncovej ceny licencie i z ceny updatu.)
 2. 50% zľava pre neziskové organizácie n.o. (ich zoznam nájdete na http://portal.ives.sk/registre/startrno.do)
 3. 50% zľava pre študentov - držiteľov ISIC kariet (Upozornenie: Zľavu si môže uplatniť každý držiteľ takej karty ISIC, ktorá na svojej zadnej strane nemá nálepku NO ISIC! )
 4. 30% zľava pre držiteľov karty EURO<26 na 1 licenciu pre 1PC/mobilné zariadenie
 5. 50% zľava pre držiteľa preukazu ZŤP a ZŤP/S (Je nutné doložiť kópiu preukazu.)
 6. 20% zľava pre subjekty verejnej správy

Prečítajte si porovnanie NOD32 s konkurenčnými antivírusmi